حضور شهردار اسفراین و رئیس اداره حمل و نقل شهرداری در جلسه ساماندهی حمل و نقل استان با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان شمالی

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان شمالی گفت: بحث ساماندهی وضعیت حمل و نقل استان حائز اهمیت است و استفاده بهینه از ظرفیت موجود نیز اولویت نخست ماست و سپس باید مشکلات این حوزه را حل کرد.

 به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل استانداری خراسان شمالی رضا رجب زاده اظهار داشت: ۲۶۶۳ خودروی سواری برون شهری در سطح استان فعال هستند که ازین تعداد ۱۹۹۷ خودرو پراید است که نمی توانند زیر پوشش حمل و نقل راهداری و جاده ای قرار گیرند زیرا خلاف قانون است.
وی افزود: از تعداد فوق همچنین ۷۲ خودرو پیکان و ۵۰۱مورد سایر خودروها و همچنین ۱۹۹۳ خودرو تنها سوخت بنزین و ۶۲۷ خودرو دوگانه سوز هستند. رجب زاده تصریح کرد: برای ساماندهی وضعیت حمل و نقل استان نیاز است تا اطلاعات حمل و نقل هر شهر با تمامی مشخصات توسط شهرداران احصا و اعلام شود زیرا در برنامه ریزی و تصمیم گیری های ما برای این حوزه بسیار موثر خواهد بود. شهردار اسفراین مهندس لعل قادری در این جلسه گزارشی از وضعیت حمل و نقل درون شهری و برون شهری و جلساتی که با فرماندار و بخش دار اسفراین داشته اند ارائه کرد.  در پایان اعلام کردند که هیچ گونه افزایش قیمتی بعد از گرانی بنزین در نرخ ارائه خدمات تاکسی ها به شهروندان نداشته ایم. 
 
  
ساماندهی وضعیت حمل و نقل استان حائز اهمیت است
بازدید امروز24
بازدید جاری153583