برگزاری مراسم درخت کاری توسط شهرداری اسفراین با حضور طلاب و روحانیون حوزهُ علمیه اسفراین

طی مراسمی در مورخ 5 اسفند سال 1398 در بولوار کشاورز حد فاصل میدان شهدا تا ابتدای خیابان کارگر100 اصله نهال مثمر توت کاشته شد این مراسم با مشارکت گسترده طلاب و روحانیون حوزه علمیه اسفراین جهت ترویج فرهنگ درخت کاری صورت گرفت .

شهردار ضمن تقدیر و تشکر از طلاب، روحانیون و اساتید حوزهُ علمیه اسفراین در مراسم  درخت کاری که در بولوار کشاورز انجام شد . اعلام کرد در طی فصل درخت کاری در سال جاری تعداد 1000 اصله درخت مثمر و زینتی در مناطق مختلفی از جمله بولوار کشاورز ، شهرک شهدای مقاومت  ، پارک محله شهید صالحی ، مسیر جاده بهشت زهرا و ... کاشته خواهد شد.در اجرای این طرح ها با هدف مشارکت آحاد مردم ، از ظرفیت گروه های مختلف برای شرکت در مراسم توسط شهرداری دعوت به عمل می آید. انتخاب و گزینش محل های درخت کاری به منظور گسترش فضای سبز شهری و بهره مندی عموم شهروندان از چشم انداز و منظر شهری مناسب انجام شده است.

مهندس لعل قادری شهردار اسفراین در پایان اضافه کردند. توسعه فضای سبز در حاشیه بلوار کشاورز با توجه به دسترسی آن برای مناطق مختلف شهری و امتداد بلوار کشاورز از جنوب تا شمال شهر از جمله مسیر هایی است که در آینده درصدد هستیم تا به عنوان یکی از مسیر های سلامت معرفی و اقداماتی را در این مسیر انجام دهیم.

 

 

بازدید امروز218
بازدید جاری166392