دسته: اخبار
بازدید: 721

مراسم تجلیل از خبر نگاران شهر اسفراین توسط شهرداری برگزار شد

روابط عمومی شهرداری اعلام کرد: از سوی شهرداری اسفراین وبا حضور اعضای شورای اسلامی شهر ساعت ۶ بعداز ظهر مراسم تجلیل از خبرنگاران شهر اسفراین به مناسبت روز خبر نگار برگزار شد در این جلسه شهردار اسفراین و آقای استیری رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر و سرکار خانم رگبار عضو شورای اسلامی روز خبر نگار را به اصحاب رسانه تبریک گفتند و در پایان از خبرنگاران حاضر تجلیل بعمل آوردند.

جناب اقای مسلم نوری شهردار محترم شهر اسفراین در مراسم تجلیل از خبرنگاران گفت: شما خبرنگاران قلم کسانی هستید که توانایی نوشتن ندارند فریاد کسانی هستید که فریادشان و صدایشان به جایی نمی رسد ولی هیچگاه صدایتان و نوشته هایتان برای خواسته های خودتان نبوده است.
ایشان بیان کردند خبرنگار برای همه کس می نویسد ، برای همه کس از آبرو و حتی جان خودش برای شهروندان و مردم و کشورش مایه میگذارد ولی هیچگاه شما نمی بینید که خبرنگار برای خودش چیزی بنویسد.

ایشان خطاب به خبرنگاران شهرستان اسفراین گفتند حضور شما و نوشته شما و اطلاع رسانی و حساسیت شما می تواند به مدیریت شهری کمک کند زیرا اگر شما نقدی دارید قطع به یقین از جانب مردم و برای مردم است و از این جهت کار شما حائز اهمیت و ارزش گذار است و ماهم از این جهت خواستیم دین خود را حداقل در این بحث به عنوان مدیر شهری و مجموعه مدیریت شهری در قبال شما انجام دهیم.
ایشان در ادامه گفتند ما در عرصه های مختلف مشکلات زیادی داشتیم که شاید خودمان متوجه این مشکلات نباشیم ولی شما می توانید رابطه بسیار خوبی بین خواسته های به حق مردم و مشکلاتی که وجود دارد و وظیفه ای که بر عهده ماست برقرار کنید و مطالبه گری شما به تصمیم گیری های مدیریت شهری کمک کند و در بحث مدیریت شهری مشکلات زیاد است و کمبودها هم زیاد است ودر کنار آن خواسته های به حق مردم زیاد است و شما می توانید تعاملی در جامعه بین خواسته های مردم و آنچه که وظیفه و توان ماست فراهم کنید و درکنار هم خدمتی را بی منت و خالصانه برای مردم داشته باشیم.
همچنین ایشان اظهار کردند خبرنگاری کار بسیار سختی است ودر تمام عرصه های سیاسی و اجتماعی و حتی در بحران ها نفر اول خبرنگاران هستند و وجود شهدا در این عرصه ودر عرصه های مختلف چه در جنگ و چه در امدادرسانی خودش نشان دهنده اهمیت و حضور تاثیر گذار رسانه و خبرنگار در عرصه های مختلف است.
ایشان از خبرنگاران شهرستان خواستند: در مدیریت شهری اگر کاستی است که یقینا هست شما قطعا به ما منعکس کنید که ما بتوانیم با کمک هم و درکنار هم به دور از تنش ها و اخلال گری ها این مشکلات را حل کنیم و به نحوی نباشد که بدبینی بین مردم و مسئولین و یا جامعه ایجاد بشود ودر جهت کمک به یکدیگر باشد که ما از نقد و قلم شما در جهت اصلاح امور استقبال می کنیم تا شما در جهت آبادانی شهر به ما و همکاران کمک کنید.

در پایان جناب اقای مسلم نوری شهردار محترم اسفراین به همراه سرکار خانم رگبار عضو شورای اسلامی و آقای ایستیری رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر هدایایی را خدمت خبرنگاران شهر تقدیم نمودند.

 


بازدید امروز4
نفربازدید جاری37488