عملیات ضد عفونی ناوگان حمل نقل درون شهری و اماکن عموی توسط شهرداری اسفراین در راستای مبارزه با شیوع بیماری کرونا  شهرداری اسفراین در مورخ 1398/12/8 اقدام به ضد عفونی تعداد 246 تاکسی و 6 ون نموده است. در ضمن سرویس  های بهداشتی پایانه حمل نقل برون شهری ، پارک ها و بهشت زهرا نیز در این اقدام  ضد عفونی شده است .

شهردار اسفراین ضمن تقدیر و تشکر از همکاری رانندگان محترم ناوگان حمل نقل درون شهری از مردم شریف اسفراین خواست تا با رعایت بهداشت فردی در زمان حضور در اماکن عمومی در مبارزه باشیوع این بیماری مشارکت داشته باشند.

        

         

         برگزاری مراسم درخت کاری توسط شهرداری اسفراین با حضور طلاب و روحانیون حوزهُ علمیه اسفراین

طی مراسمی در مورخ 5 اسفند سال 1398 در بولوار کشاورز حد فاصل میدان شهدا تا ابتدای خیابان کارگر100 اصله نهال مثمر توت کاشته شد این مراسم با مشارکت گسترده طلاب و روحانیون حوزه علمیه اسفراین جهت ترویج فرهنگ درخت کاری صورت گرفت .

شهردار ضمن تقدیر و تشکر از طلاب، روحانیون و اساتید حوزهُ علمیه اسفراین در مراسم  درخت کاری که در بولوار کشاورز انجام شد . اعلام کرد در طی فصل درخت کاری در سال جاری تعداد 1000 اصله درخت مثمر و زینتی در مناطق مختلفی از جمله بولوار کشاورز ، شهرک شهدای مقاومت  ، پارک محله شهید صالحی ، مسیر جاده بهشت زهرا و ... کاشته خواهد شد.در اجرای این طرح ها با هدف مشارکت آحاد مردم ، از ظرفیت گروه های مختلف برای شرکت در مراسم توسط شهرداری دعوت به عمل می آید. انتخاب و گزینش محل های درخت کاری به منظور گسترش فضای سبز شهری و بهره مندی عموم شهروندان از چشم انداز و منظر شهری مناسب انجام شده است.

مهندس لعل قادری شهردار اسفراین در پایان اضافه کردند. توسعه فضای سبز در حاشیه بلوار کشاورز با توجه به دسترسی آن برای مناطق مختلف شهری و امتداد بلوار کشاورز از جنوب تا شمال شهر از جمله مسیر هایی است که در آینده درصدد هستیم تا به عنوان یکی از مسیر های سلامت معرفی و اقداماتی را در این مسیر انجام دهیم.

 

 به مناسبت چهل ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران شهرداری اسفراین مسابقه عکاسی با موضوع 

 

با پاکبان رفیق باشیم

 

برگزار می کند

این دوره مسابقه عکاسی به منظور قدر دانی از زحمات این قشر زحمتکش برگزار می گردد

شهروندان محترم می توانند عکس ها ی خود را موضو عات مرتبط با پاک بان ارائه نمایند .

 

 

علاقه مندان می توانند عکس های خود را با مشخصات کامل و شماره تماس به شماره تلفن 09159848529 و ID:reza_norouzy ارسال نمایند. و یا به اداره روابط عمومی شهرداری اسفراین تحویل گردد.

 

از عکس های منتخب نمایشگاهی در محل فرهنگسرا ی شهرداری اسفراین برگزار می شود به نفرات برتر هدایایی به رسم یاد بود تقدیم می گردد.جشنواره تخم مرغ های رنگی بهار سال1399به مناسبت چهل ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران شهرداری اسفراین در نظردارد به منظور شناسایی عناصر هویتی محله های شهر اسفراین در ابعاد مذهبی ، اجتماعی ، کالبدی و... برگزار کندبازدید امروز69
بازدید جاری77342